نردبان خانگی (تاشو) 4 پله

نردبان چهار پله تاشو خانگی مدل کاراسان

نردبان خانگی 4 پله، جزء ابزارهای بسیار کاربردی در خانه محسوب می‌شود. این نوع نردبان به دلیل تعداد پله‌های آن، برای دسترسی به سطوح بالاتر مانند قفسه‌ها یا دیوارهای بلند، نصب پرده و.. و همچنین برای استفاده در اداره و کارگاه‌های کوچک بسیار مناسب است.

نردبان خانگی تاشو 4 پله نردبان خانگی تاشو 4 پله

  • جنس بدنه: آهن
  • وزن نردبان: 7 کیلو گرم
  • ارتفاع آخرین پله: 100 سانتی‌متر
  • حد اکثر وزن قابل تحمل: 100


ثبت سفارش: ۰۲۶-۳۶۵۱۴۳۴۵

ثبت سفارش از طریق فرمجنس ساخت و مقاومت

برای انتخاب بهترین نردبان 4 پله تاشو، نگاهی به جنس ساخت آن بیندازیم. از مواد با دوام و مقاوم استفاده شده در ساخت این نردبان، به عنوان یک ویژگی برجسته، می‌توان یاد کرد. این جنس ساخت، اطمینان از طولانی‌ترین عمر ممکن و ایمنی بیشتر فراهم می‌کند.

طراحی تاشو و جلوه فضایی

یکی از جذابیت‌های بزرگ نردبان تاشو 4 پله، طراحی تاشو آن است. این طراحی نه‌تنها به شما این امکان را می‌دهد که پس از استفاده نردبان را به‌راحتی جمع کنید، بلکه در فضای کمتری جای دهید. این نکته بسیار مهم است، به خصوص در خانه‌های کوچک.

ساختار محکم و پایدار

نردبان تاشو 4 پله با ساختار محکم و دوام بالا طراحی شده است. این ساختار محکم تضمین می‌کند که نردبان حتی تحت وزن شخص استفاده‌کننده، استوار و بدون لرزش باقی بماند. این ویژگی مهم، احساس امنیت را در حین استفاده از نردبان تاشو تضمین می‌کند.

راحتی و کاربرد بی‌دردسر

یکی از ویژگی‌های نردبان تاشو 4 پله، راحتی و کاربرد بی‌دردسر آن است. هر فردی می‌تواند به راحتی از این نردبان استفاده کند. قابلیت تاشو بودن آن، این امکان را به شما می‌دهد که به سرعت نردبان را باز و بسته کنید و در هر نقطه‌ای از خانه به کار ببرید.

اصول ایمنی هنگام استفاده

استقرار صحیح

هنگام استفاده از نردبان تاشو 4 پله، حتماً اطمینان حاصل کنید که نردبان روی زمین به‌طور صحیح و ثابت قرار گرفته باشد. این اقدام از حیاتی‌ترین اصول ایمنی است.

استفاده از دستگیره‌ها

در حین بالا رفتن روی نردبان، از دستگیره‌ها استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا از سقوط جلوگیری کنید و ایمنی خود را حفظ کنید.

انتخاب کفش مناسب

استفاده از کفش‌های ثابت و غیرلغزنده در حین استفاده از نردبان، ایمنی را افزایش می‌دهد. این اقدام به جلوگیری از احتمال لغزش در هنگام صعود و نزول کمک می‌کند.

انتخاب مکان مناسب

انتخاب مکان مناسب برای نگهداری نردبان تاشو 4 پله نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. نردبان باید در مکانی قرار گیرد که همیشه قابل دسترس باشد و از نظر ایمنی مناسب باشد.

توجه به کیفیت

پیش از خرید نردبان تاشو 4 پله، به کیفیت آن دقت کنید. از خرید نردبان‌های با جنس کیفیت پایین خودداری کنید و به دنبال محصولاتی بگردید که از مواد مستحکم و با دوام ساخته شده‌اند.
تماس با ما